Oyun Meraklılarının Beklediği Tarih Belli Oldu

0 8

Bilgisayar oyunları tarihinin en iyileri arasında gösterilen efsane oyun Gad Of War serisi yeniden canlanıyor. Özellikle playstatin oynayanların en az bir kez oynadığı ve Playstation 2’de oynanabilecek en iyi oyun olarak gösterilen G.O.W. efsanesi geri dönüyor.

God Of War İçin Geri Sayım Başladı

Playstation tutkunlarının vazgeçilmez oyunları arasında olan God Of War için geri sayım başladı. Oyunda yapılan yeniliklerini, oyunun bu kadar sevilmesine neden olan sade oynanış biçimini olumsuz etkilediğini düşünenler de yok değil. Oyunda bazı yenilikler yapılmış. Yeni oyunda, Oyunla birlikte efsane haline gelen zinvir kılıçlar yeni seride yok. Oyunun hikayesi Norveç mitolojisinden ilham alıyor. Yeni oyunda Kratos’un oğlu da bizlerle beraber.

Oyun dünyasında 2018 yılının Mart ayında çıkacağı söylenilen Gad Of War için, yapımcı şirket Cory Barlog resmi yayın tarihini açıkladı. Oyun dedikodularda söylenildiği gibi Mart ayında değil, 20 Nisan’da oyun tutkunlarıyla buluşacak. Oyunu oynayabilmek için Playstatinon 4’e sahip olmanız gerekiyor.

Oyunun yapımcısı Cory Barog oyunun oyun tutkunlarıyla buluşacağı tarihi açıklarken hayli heyecanlı görünüyordu. Yaptığı açıklmamada da bu heyecanını gizlemedi. Barlog açıklamasında, “Kariyerim boyunca beni en çok heyecanlandıran çıkış bu. Bu işi yapmaya ne kadar daha devam ederim bilmiyorum ama, bundan daha fazla heyecan yaşayacağımı sanmıyorum. Beş yıldır bu oyun için emek veriyoruz. Tüm oyun tutukunlarının bu heyecana ortak olacağına eminim.” dedi.

PS4 sahibi olan herkes bu oyunu dört gözle bekliyor. Hatta bu oyun çıkınca PS4 almayı düşünenler de var. Oyun dünyasıyla ufacık bir ilgisi olan herkesi heyecana boğan bir oyun olacak. Şüphe uyandıran yenilikler bir tarafa, G.O.W hayranları için 20 Nisan’a kadar beklemek hayli zor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.