Bir Lisede Silahlı Saldırı Dehşeti

0 10

Amerika Birleşik Devletleri’nin Kentuck eyaleti dehşet dolu anlara sahne oldu. Bir okula silahla girilen kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi okulda korku dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Amerikan polisinden alınan bilgiye göre Kentuck eyaletinde bulunan bir lisede kimliği belirsiz bir kişi korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Marshall Bölgesel Lisesi öğrencileri silahlı bir saldırıya maruz kaldı. Saldırıyı neden düzenlediği bilinmeyen saldırgan bir kişinin yaşamını yitirmesine, bir kişinin ise yaralanmasına neden oldu.

Okulda Eğitime Ara Verildi

Okulda eğitime bir süreliğine ara verildi. Polis bölgede başlattığı çalışma neticesinde bazı kişileri olayın faili olabilecekleri şüphesiyle göz altına aldı.

Olayın hemen ardından okulda eğitim gören öğrenciler, güvenlik sebebiyle başka bir okula nakledildi. Öğrencilerin yakınları kendilerini buradan teslim aldı.

Kentuck valisi de olayla yakından ilgilendi. Saldırganın kim olduğu ve neden bir okula girip ateş açtığı ise polis tarafından yürütülen soruşturma neticesinde açığa çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.